Voorbeschouwing Yerseke – MZC’11

Na de winterstop, het trainingsweekend en een oefenwedstrijd wordt zaterdag de competitie weer hervat. Om 14.30 uur is de aftrap op Sportpark Cleijn Moercken in Yerseke tegen de plaatselijke voetbalvereniging.

De resultaten tegen het elftal van trainer Marco Groeneveld zijn net zo veranderlijk als het Nederlandse weer. Dan wint MZC’11, dan is het de beurt aan Yerseke en dan is het een gelijkspel. De doelstelling voor het elftal van MZC’11 trainer Harro Hazelaar is duidelijk. Er zal zaterdag een goed resultaat behaald moeten worden om bovenin de 2e klasse mee te blijven doen.

De laatste confrontatie tussen beide teams was dit seizoen voor de beker. MZC’11 won de uitwedstrijd met 2-4 met doelpunten van Roemer Bij de Vaate, Luuk van Vossen en 2x Martijn Dalebout.

De tweede seizoenshelft begint MZC’11 op de tweede plaats met 23 punten uit 11 wedstrijden. Yerseke vinden we terug op plaats 6 met 17 punten uit 11 wedstrijden.

Graag zien we u zaterdag in Yerseke. Via het instagram-account van MZC’11 kunt u het verloop van de wedstrijd ook volgen.